M&L AUTOTECH SERVICES

Adres: ul. Radzymińska 212, 03-674, Warszawa.

Tel. (022) 602 20 20     666 580 730     666 580 740

TELEFON ALARMOWY 24H     –     6 6 6   5 8 0   7 3 0

*BMW silniki N47 N57 – wymiana rozrządu 2499zł z częściami*

Mechanika

ROZRZĄDY - od 200zł

Wymiana układu rozrządu następuje zgodnie z wytycznymi producenta. Jest jedną z najważniejszych czynności serwisowych pojazdu. Zaniedbanie może skutkować poważnym uszkodzeniem silnika.

SPRZĘGŁA - od 200zł

Sprzęgło w samochodzie składa się z trzech podstawowych części: tarczy, docisku oraz łożyska. Nie jest to element skomplikowany technologicznie lecz podlega wymianie z częstotliwością zależną od sposobu użytkowania pojazdu.

ELEMENTY ZAWIESZENIA

Podstawowym zadaniem elementów zawieszenia jest zapewnienie właściwego kontaktu kół samochodu z podłożem. Zaniedbanie czynności serwisowych moze doprowadzić do pogorszenia komfortu oraz bezpieczeństwa.

UKŁAD KIEROWNICZY

To jeden z najważniejszych elementów pojazdu. Jest odpowiedzialny za sterowanie kierunkiem jazdy. Zaniedbania serwisowe mogą mieć bardzo poważne skutki.

REMONTY KAPITALNE SILNIKA

Jako warsztat wyspecjalizowany prowadzimy szereg napraw związanych również z silnikiem. Nie ma określonego przebiegu po którym silnik sie zużywa. Najcześciej zaniedbania serwisowe prowadzą do uszkodzenia elementów napędu.

HAMULCE

To jeden z najważniejszych elementów pojazdu. Służy do zmniejszania predkości lub zatrzymywania. Tak naprawdę jego skuteczność odczujemy w razie nagłego hamowania. Zaniedbania serwisowe mogą mieć poważne skutki.